NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 81 do 100 od 308 djelatnika.
Grgić
Sanja
616-4192
sgrgic@nsk.hr
Restauracija i konzervacija (razina -1)


Grubić
Damir
616-4352
dgrubic@nsk.hr
Odsjek razvoj IT usluga (razina -1)


Gulan
Božena
616-4320
bgulan@nsk.hr
Zbirka muzikalija i audiomaterijala (2. kat)


Hasanec
Goran
616-4219
ghasanec@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (razina -2)


Herceg
Zlatko
616-4366
zherceg@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Herceg
Valerija
616-4114/279
vherceg@nsk.hr
Opremanje i uvez građe (razina -2)


HKD
Hrvatsko knjižničarsko društvo
615-9320
hkd@hkdrustvo.hr
HKD (razina -1)


Hodak
Vesna
616-4218
vhodak@nsk.hr
Obrada omeđene građe - koordinator (razina -1)


Holub
Karolina
616-4076
kholub@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Horaček
Dalija
616-4112
dhoracek@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Horvatin
Tomislav
616-4276
thorvatin@nsk.hr
Odsjek sigurnost (1. kat)


Hrelja
Sonja
616-4389/4387/4113
shrelja@nsk.hr
Zaštitna snimanja i izrada preslika (razina -2)


Hum
Zrinka
616-4284
zhum@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Igrec
Marina
616-4112
migrec@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Ilić - Olujić
Tamara
616-4101
tilic-olujic@nsk.hr
Grafička zbirka - voditeljica zbirke (2. kat)


Ivanušić
Suzana
616-4126
sivanusic@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Ivasović
Goran
616-4050
givasovic@nsk.hr
Obrada neomeđene građe (razina -1)


Jagar
Stevo
616-4009/4075
sjagar@nsk.hr
Odsjek sigurnost (razina-1)


Jeić
Jadran
616-4347
jjeic@nsk.hr
Zaštitna snimanja i izrada preslika (razina -2)


Jelić
Dubravka
616-4373
djelic@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Veličina fonta
Kontrast