NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 41 do 60 od 308 djelatnika.
Dovijanić
Željka
616-4361
zdovijanic@nsk.hr
Restauracija i konzervacija (razina -1)


Dragojević
Nataša
616-4207
ndragojevic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Draženović Angelovski
Mirjana
616-4020
mdangelovski@nsk.hr
Odsjek tajništvo (1. kat)


Duh
Jelena
616-4374
jduh@nsk.hr
Restauracija i konzervacija (razina -1)


Dujmović
Anamarija
616-4125
adujmovic@nsk.hr
Obrada neomeđene građe (razina -1)


Džepina
Andreja
616-4199
adzepina@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -2)


Đolo
Vanda
616-4057
vdolo@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (3. kat)


Đurđek Stričević
Martina
616-4110
mdurdek@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Đurica
Sandra
616-4030
sdjurica@nsk.hr
Odsjek tajništvo - rukovoditelj (1. kat)


Ekinović-Micak
Elia
616-4188
elia.ekinovic-micak@nsk.hr
Obrada omeđene građe (razina -1)


Ereš Car
Davorka
616-4065
deres@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Ermakora
Matija
616-4155
mermakora@nsk.hr
Odsjek sigurnost (1. kat)


Ermakora
Lidija
616-4126
lermakora@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Eseš
Davor
616-4294
deses@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -2)


Ferenčak
Martina
616-4370
mferencak@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (3. kat)


Ferenčina
Dalibor
616-4219
dferencina@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (razina -2)


Filipeti
Antonija
616-4037
afilipeti@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (razina M)


Fluksi
Karlo
616-4395
kfluksi@nsk.hr
Odsjek IT infrastruktura (razina -1)


Frank
Charlotte Marie
616-4064
cfrank@nsk.hr
Grafička zbirka (2. kat)


Frigan
Krunoslav
616-4009
kfrigan@nsk.hr
Odsjek sigurnost (razina -1)


Veličina fonta
Kontrast