NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 21 do 40 od 308 djelatnika.
Bišćan
Frida
616-4027
fbiscan@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Blažević
Lovro
616-4191
lblazevic@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Borak
Sonja
616-4172
sborak@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Boroša
Ivan
616-4286
iborosa@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Borović
Bojan
616-4093
bborovic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Bosančić
Anita
616-4070
abosancic@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Božić
Božica
616-4297
bbozic@nsk.hr
Obrada neomeđene građe (razina -1)


Božić
Zvonimir
616-4208
zbozic@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Breka
Renata
616-4113/4347
rbreka@nsk.hr
Zaštitna snimanja i izrada preslika (razina -2)


Bronić
Damir
616-4051
dbronic@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (3. kat)


Buzina
Tanja
616-4021
tbuzina@nsk.hr
Odjel obrada građe - rukovoditelj (razina -1)


Bzik
Sanja
616-4088
sbzik@nsk.hr
Grafička zbirka (2. kat)


Čižmek
Darko
616-4170
dcizmek@nsk.hr
Zaštitna snimanja i izrada preslika (razina -2)


Čop
Tomislav
616-4063
tcop@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (3. kat)


Čućus
Nevenka
616-4143
ncucus@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Deisinger
Ivana
616-4041
ideisinger@nsk.hr
Odsjek financijski i računovodstveni poslovi (1. kat)


Devčić Balešević
Marija
616-4369
mdevcic@nsk.hr
Pohrana građe (razina -2)


Devila
Ivana
616-4166
idevila@nsk.hr
Odsjek tajništvo (1. kat)


Dimovski
Suzana
616-4140
sdimovski@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Domljan
Zlatko
zdomljan@nsk.hr
Odsjek održavanje - (laterala , razina 0)


Veličina fonta
Kontrast