NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 20 od 308 djelatnika.
Zvonarek
Dobrila
616-4028
dzvonarek@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (razina M)


Zvonar
Sanja
616-4287
szvonar@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Zubčić
Sandra
616-4194
szubcic@nsk.hr


Zubak
Zdenka
616-4003/4286
zzubak@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Zorić
Marina
616-4140
mzoric@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Zdrilić
Ivanka
616-4217
izdrilic@nsk.hr
Retrospektivna nacionalna bibliografija (razina -1)


Zaradić
Katarina
616-4385
kzaradic@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Zaluški
Jasna
616-4097
jzaluski@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Zajec
Jasenka
616-4081
jzajec@nsk.hr
Ured glavnog ravnatelja (1. kat)


Vukušić
Ivona
616-4008
ivukusic@nsk.hr
Identifikatori (ISSN, ISBN, ISMN, DOI, URN:NBN i dr.) - (2.kat)


Vukadin
Ana
616-4161
avukadin@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Vrbanić
Vladimir
616-4177
vvrbanic@nsk.hr
Odsjek IT infrastruktura (razina -1)


Vrbanc
Tomica
tvrbanc@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Vrabec
Jurica
616-4065
jvrabec@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Vočanec
Domagoj
616-4293
dvocanec@nsk.hr
Obrada omeđene građe (razina -1)


Vlašić Jurić
Vesna
616-4088
vvlasic@nsk.hr
Grafička zbirka (2. kat)


Vlašić
Snježana
616-4361
svlasic@nsk.hr
Restauracija i konzervacija (razina -1)


Vlahović
Ivica
616-4156/4009
ivlahovic@nsk.hr
Odsjek sigurnost (razina-2)


Vidić
Zoran
616-4080
zvidic@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Vežić
Lucija-Martina
616-4034
lvezic@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Veličina fonta
Kontrast