NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 20 od 31 djelatnika whose last names begin with the letter "".
Sabljak
Saša
616-4270
ssabljak@nsk.hr
Pohrana građe (razina -2)


Sabljak
Nikolina
616-4125
nsabljak@nsk.hr
Obrada neomeđene građe (razina -1)


Šalamon-Cindori
Breza
616-4132
bsalamon-cindori@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Šančić
Jelena
616-4120
jsancic@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Šatović
Ljudevit
616-4060
ljsatovic@nsk.hr
Obrada neomeđene građe (razina -1)


Schafar
Sanja
616-4033
sschafar@nsk.hr
Odsjek razvoj IT usluga (razina -1)


Šehić
Silvana
616-4158
ssehic@nsk.hr
Identifikatori (ISSN, ISBN, ISMN, DOI, URN:NBN i dr.) (2. kat)


Sekne
Melanija
616-4268
msekne@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Seljan
Darko
616-4208
drseljan@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Seljan
Davor
616-4279/4114
dseljan@nsk.hr
Pohrana građe (razina -2)


Senzel
Marina
616-4114/4279
msenzel@nsk.hr
Opremanje i uvez građe (razina -2)


Šestan Šmulja
Lidija
616-4369
lsestansmulja@nsk.hr
Pohrana građe (razina -2)


Šikić
Žana
616-4096
zsikic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Silaj
Kristina
616-4131
ksilaj@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Šimunić Skledar
Ksenija
616-4038
ksimunic@nsk.hr
Odsjek financijski i računovodstveni poslovi (1. kat)


Singer
Đuro
616-4299
djsinger@nsk.hr
Restauracija i konzervacija (razina -1)


Sinković
Antonija
616-4008
asinkovic@nsk.hr
Identifikatori (ISSN, ISBN, ISMN, DOI, URN:NBN i dr.) - (2.kat)


Skender
Damir
616-4378
dskender@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -2)


Skledar
Goran
616-4208
gskledar@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Škof
Ivanka
616-4085
iskof@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Veličina fonta
Kontrast