NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 20 od 33 djelatnika whose last names begin with the letter "".
Palašti
Igor
616-4015
ipalasti@nsk.hr
Ured glavnog ravnatelja- voditelj posebnih programskih aktivnosti


Palčić
Elena
616-4002/4040
epalcic@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Palijaš
Boris
616-4080
bpalijas@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Pancirov
Petra
616-4105
ppancirov@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Paurić
Jelena
616-4288
jpauric@nsk.hr
Identifikatori (ISSN, ISBN, ISMN, DOI, URN:NBN i dr.) (2. kat)


Pavelić
Nela
616-4070
npavelic@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Pavičić
Jelena
616-4145
jpavicic@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Pavlek
Božana
616-4035
bpavlek@nsk.hr
Odsjek tajništvo (1. kat)


Pavlek
Miroslav
616-4351
mpavlek@nsk.hr
Odsjek IT infrastruktura (razina -1)


Peašinović
Antun
616-4114/4279
apeasinovic@nsk.hr
Opremanje i uvez građe (razina -2)


Pećnjak
Ruža
616-4199
rpecnjak@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -2)


Pentek
Berislav
616-4298
ver-ber@zg.t-com.hr
Vanjski suradnik za klima uređaje (razina -2)


Perić
Sandra
616-4112
speric@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Periček
Vjeran
616-4369
vpericek@nsk.hr
Pohrana građe (razina -2)


Perinić
Iva
616-4073
iperinic@nsk.hr
Zbirka rukopisa i starih knjiga (razina -1)


Perkec
Marija
616-4088
mperkec@nsk.hr
Grafička zbirka (2. kat)


Pervan
Tajana
616-4002/4040
tpervan@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Pešić
Roko
616-4112
rpesic@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Petrušić
Renata
616-4076
rpetrusic@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Pigac
Sonja
616-4380
spigac@nsk.hr
Obrada neomeđene građe - koordinator (razina -1)


Veličina fonta
Kontrast