NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 20 od 42 djelatnika whose last names begin with the letter "".
Machala
Dijana
616-4005
dmachala@nsk.hr
Ured glavnog ravnatelja - pom. gl. ravnateljice za djel. središnje knjižn. Sveučilišta u Zagrebu (2. kat)


Machala
Lobel
616-4122
lmachala@nsk.hr
Odjel Bibliografsko središte - rukovoditelj (razina -1)


Majetić
Renato
616-4279/4114
rmajetic@nsk.hr
Opremanje i uvez građe (razina -2)


Majstorović
Anja
616-4153
amajstorovic@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Marasović
Nela
616-4197
nmarasovic@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (razina M)


Marin
Anita
616-4269
amarin@nsk.hr
Retrospektivna nacionalna bibliografija (razina -1)


Marincel Borković
Tatjana
616-4026
tmarincelborkovic@nsk.hr
Ured glavnog ravnatelja - pomoćnica glavne ravnateljice za financijske i pravne poslove (1. kat)


Marinić
Velimir
616-4016
vmarinic@nsk.hr
Odsjek održavanje (razina -1)


Markesina
Zvjezdana
616-4115
zmarkesina@nsk.hr
Odsjek IT infrastruktura (razina -1)


Marković
Danijela
616-4138
dmarkovic@nsk.hr
Odsjek tajništvo (1. kat)


Martek
Alisa
616-4172
amartek@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Martinić
Lucija
616-4158
lmartinic@nsk.hr
Identifikatori (ISSN, ISBN, ISMN, DOI, URN:NBN i dr. 2. kat )


Martinić
Lorena
616-4385
lomartinic@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Martinović
Sonja
616-4040/4002
smartinovic@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Matijaca
Alena
616-4364
amatijaca@nsk.hr
Retrospektivna nacionalna bibliografija (razina -1)


Matijačić
Branimir
616-4133
bmatijacic@nsk.hr
Odsjek razvoj IT usluga (razina -1)


Matijević
Marta
616-4397
mmatijevic@nsk.hr
Hrvatski zav. za knjižničarstvo - zbirka BDI, CSSU (razina M)


Matijević
Ivana
616-4153
imatijevic@nsk.hr
Informacijski centar - koordinator (4. kat)


Matišić
Filip
616-4274/4267
fmatisic@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (1. kat)


Mehić
Mirsad
616-4318
mmehic@nsk.hr
Odsjek tajništvo (razina -2)


Veličina fonta
Kontrast