NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 14 od 14 djelatnika whose last names begin with the letter "".
Lakić
Igor
616-4274
ilakic@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (1. kat)


Lakić
Dorotea
616-4078
dolakic@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Lapiš
Sanja
616-4145
slapis@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Lasić
Dagmar
616-4291
dlasic@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (razina M)


Lebinac
Silvio
616-4299
slebinac@nsk.hr
Zaštitna snimanja i izrada preslika (razina -1)


Lenassi
Jasminka
616-4070
jlenassi@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Lengel
Stjepko
616-4055
slengel@nsk.hr
Odsjek tajništvo (1. kat)


Lerinc
Igor
616-4212
ilerinc@nsk.hr
Odsjek održavanje - (razina -2)


Leskarac
Stevo
616-4302
sleskarac@nsk.hr
Restauracija i konzervacija - koordinator (razina -1)


Livajić
Ante
616-4019
alivajic@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (1. kat)


Lončar
Filip
616-4133
floncar@nsk.hr
Odsjek razvoj IT usluga (razina -1)


Lopina
Mirjam
616-4112
mlopina@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Lovrenčić
Željka
616-4206
zlovrencic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (1. kat)


Lovrić
Tatjana
616-4384
tlovric@nsk.hr
Odsjek financijski i računovodstveni poslovi (1. kat)


Veličina fonta
Kontrast