NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 20 od 33 djelatnika whose last names begin with the letter "".
Kablar
Zvonko
616-4156/4009
zkablar@nsk.hr
Odsjek sigurnost (razina-2)


Kačmarčik
Danijela
616-4032
dkacmarcik@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (1. kat)


Kapec
Ivan
616-4073
ikapec@nsk.hr
Zbirka rukopisa i starih knjiga (razina -1)


Karabašić
Sanela
616-4300
skarabasic@nsk.hr
Odsjek tajništvo ( 1. kat)


Karić
Tatjana
616-4274
tkaric@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (1. kat)


Karić
Maja
616-4088
mkaric@nsk.hr
Grafička zbirka (2. kat)


Katavić
Bernard
616-4094
bkatavic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Katavić
Milan
616-4094
mkatavic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Katavić
Martina
616-4199
makatavic@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -2)


Katavić
Ivana
616-4106
ikatavic@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Katulić
Anita
616-4139
akatulic@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Keča
Marija
616-4089
mkeca@nsk.hr
Zbirka muzikalija i audiomaterijala (2. kat)


Kekuš
Draženka
616-4063
dkekus@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (3. kat)


Kežić
Ivana
616-4004
ivana.kezic@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (4. kat)


Klarin Zadravec
Sofija
616-4130
sklarin@nsk.hr
Ured glavnog ravnatelja - pomoćnica glav. ravnateljice za djelatnost nacionalne knjižnice RH (2. kat)


Knez
Matija
616-4094
mknez@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Knežević Cerovski
Ana
616-4105
acerovski@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Kobali
Borislav
616-4369
bkobali@nsk.hr
Pohrana građe (razina -2)


Kolarić
Ana
616-4199
akolaric@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -2)


Koljenik
Dragana
616-4356
dkoljenik@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (razina M)


Veličina fonta
Kontrast