NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Uspravno treba ići! Treba reći sve jasno!

Miroslav Krleža

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 20 od 20 djelatnika whose last names begin with the letter "".
Gabriel
Dunja Marija
616-4150
dgabriel@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Galić Bešker
Irena
616-4281
igalicbesker@nsk.hr
Zbirka rukopisa i starih knjiga - koordinator (razina -1)


Gaši
Valerijan
616-4205
vgasi@nsk.hr
Odsjek sigurnost - garderoba (razina 0)


Getliher
Danijela
616-4180
dgetliher@nsk.hr
Identifikatori (ISSN, ISBN, ISMN, DOI, URN:NBN i dr.) - koordinator (2. kat)


Glavaš
Marica
616-4199
mglavas@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -2)


Glažar
Tajana
616-4374
tglazar@nsk.hr
Restauracija i konzervacija (razina -1)


Gluščević Tomić
Leda
616-4144
lgluscevictomic@nsk.hr
Obrada neomeđene građe (razina -1)


Golubić
Ivana
616-4096
igolubic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Golubović
Vesna
616-4086
vgolubovic@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki - rukovoditelj (1. kat)


Gornik
Andrea
616-4210
agornik@nsk.hr
Normativni nadzor i sadržajna obrada (razina -1)


Gošljević
Nikolina
616-4084
ngosljevic@nsk.hr
Zbirka zemljovida i atlasa (2. kat)


Gospodarić
Tomislav
616-4094
tgospodaric@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Grbavec
Branko
616-4100
bgrbavec@nsk.hr
Odsjek održavanja (razina -1)


Grbavec
Jelena
616-4085
jgrbavec@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Grečl
Biserka
616-4059
bgrecl@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (3. kat)


Grgić
Perica
616-4074
pgrgic@nsk.hr
Odsjek sigurnost - CNUS (razina -1)


Grgić
Miro
616-4118
mgrgic@nsk.hr
Odsjek sigurnost - rukovoditelj (1. kat)


Grgić
Sanja
616-4192
sgrgic@nsk.hr
Restauracija i konzervacija (razina -1)


Grubić
Damir
616-4352
dgrubic@nsk.hr
Odsjek razvoj IT usluga (razina -1)


Gulan
Božena
616-4320
bgulan@nsk.hr
Zbirka muzikalija i audiomaterijala (2. kat)


Veličina fonta
Kontrast