NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU

English

Pretraživanje

Biblioteke donose svjetlost našem duhu i oduzimaju jakost našim očima.

Augustin Tin Ujević

Telefonski imenik

Search alphabetically (by last name):
Gledate 1 do 13 od 13 djelatnika whose last names begin with the letter "".
Haltrich
Filip
616-4370
fhaltrich@nsk.hr
Čitaonice i posebne zbirke građe (3. kat)


Hasanec
Goran
616-4219
ghasanec@nsk.hr
Odsjek marketing i komunikacije (razina -2)


Herceg
Zlatko
616-4366
zherceg@nsk.hr
Pohrana građe (razina -1)


Herceg
Valerija
616-4114/279
vherceg@nsk.hr
Opremanje i uvez građe (razina -2)


HKD
Hrvatsko knjižničarsko društvo
615-9320
hkd@hkdrustvo.hr
HKD (razina -1)


Hodak
Vesna
616-4218
vhodak@nsk.hr
Obrada omeđene građe - koordinator (razina -1)


Holub
Karolina
616-4076
kholub@nsk.hr
Hrvatski zavod za knjižničarstvo (2. kat)


Horaček
Dalija
616-4112
dhoracek@nsk.hr
Tekuća nacionalna bibliografija (razina -1)


Horvatić
Ivana
616-4085
ihorvatic@nsk.hr
Informacijski centar (razina 0)


Horvatin
Tomislav
616-4276
thorvatin@nsk.hr
Odsjek sigurnost (1. kat)


Hrelja
Sonja
616-4389/4387/4113
shrelja@nsk.hr
Zaštitna snimanja i izrada preslika (razina -2)


Hum
Zrinka
616-4284
zhum@nsk.hr
Odjel nabava i izgradnja zbirki (razina -1)


Husar
Roman
616-4205
rhusar@nsk.hr
Odsjek sigurnost - garderoba (razina 0)