Organigram

Objavljeno 16.12.2011.

Organizacijska struktura Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu.

URED GLAVNOG RAVNATELJA

Dr. sc. Tatijana Petrić., glavna ravnateljica Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu
T. +385 1 616-4023
E.  tpetric@nsk.hr

HRVATSKI ZAVOD ZA KNJIŽNIČARSTVO

Dr. sc. Tinka Katić, pročelnica Hrvatskog zavoda za knjižničarstvo
T. +385 1 616-4130
E.  tkatic@nsk.hr

ODJEL NABAVA I IZGRADNJA ZBIRKI

Mr. sc. Vesna Golubović, rukovoditeljica Odjela Nabava i izgradnja zbirki
T. +385 1 616-4086
E.  vgolubovic@nsk.hr

ODJEL OBRADA

Tanja Buzina, prof., rukovoditeljica Odjela Obrada
T. +385 1 616-4021
E.  tbuzina@nsk.hr

Vesna Hodak, prof., koordinatorica procesa Obrada omeđene građe
T. +385 1 616-4218
E.  vhodak@nsk.hr

Mr. sc. Sonja Pigac, koordinatorica procesa Obrada neomeđene građe
T. +385 1 616-4380
E.  spigac@nsk.hr

Mirjana Vujić, prof., koordinatorica procesa Normativni nadzor i sadržajna obrada
T. +385 1 616-4013
E.  mvujic@nsk.hr

ODJEL BIBLIOGRAFSKO SREDIŠTE

Slavko Harni, prof., rukovoditelj Odjela Bibliografsko središte
T.  +385 1 616-4079
E.  sharni@nsk.hr

Dr. sc. Lobel Machala – koordinator procesa Tekuća nacionalna bibliografija
T. +385 1 616-4122
E.  lmachala@nsk.hr

Mr. sc. Danijela Getliher, koordinatorica procesa Izrada identifikatora (ISSN, ISBN, ISMN, DOI, URN:NBN i dr.)
T. +385 1 616-4180
E.  dgetliher@nsk.hr

ODJEL POSEBNE ZBIRKE

Dr. sc. Ivan Kosić, koordinator Zbirke rukopisa i starih knjiga
T. +385 1 616-4375
E.  ikosic@nsk.hr

Grafička zbirka
Mr. sc. Tamara Ilić-Olujić, voditeljica Grafičke zbirke
T. +385 1 616-4088
E. tilic-olujic@nsk.hr

Dr. sc. Mira Miletić Drder, koordinatorica Zbirke zemljovida i atlasa
T. +385 1 616-4083
E.  mmiletic@nsk.hr

Dr. sc. Tatjana Mihalić, koordinatorica Zbirke muzikalija i audiomaterijala
T. +385 1 616-4067
E.  tmihalic@nsk.hr

ODJEL ZAŠTITA I POHRANA

Dr. sc. Dragica Krstić, rukovoditeljica Odjela Zaštita i pohrana
T. +385 1 616-4077
E.  drkrstic@nsk.hr

Mirjana Tišljar – koordinatorica procesa Pohrana knjižnične građe
T. +385 1 616-4366
E.  mtisljar@nsk.hr

Silvio Lebinac, koordinator procesa Zaštitna snimanja i izrada preslika
T. +385 1 616-4142
E.  slebinac@nsk.hr

Stanislava Rakić-Mutak, koordinatorica procesa Opremanje i uvez građe
T.+385 1 616-4114
E. srakic-mutak@nsk.hr

ODJEL KORISNIČKE SLUŽBE

Mr. sc. Irena Pilaš, koordinatorica procesa Informacijski centar (informacijsko-referentne usluge i MKP)
T. +385 1 616-4022
E.  ipilas@nsk.hr

Mr. sc. Blaženka Peradenić-Kotur, koordinatorica procesa Čitaonica (znanstvene i specijalističke informacije)
T. +385 1 616-4001
E.  bkotur@nsk.hr

ODJEL ZAJEDNIČKI POSLOVI

Tomislav Tomašić, dipl. iur., rukovoditelj Odjela Zajednički poslovi
T. +385 1 616-4029
E.  ttomasic@nsk.hr

Tatjana Marincel Borković, dipl. oec, rukovoditeljica Odsjeka Financijski i računovodstveni poslovi
T. +385 1 616-4026
E.  tmarincelborkovic@nsk.hr

Sandi Antonac, dipl. oec., rukovoditelj Odsjeka Marketing i komunikacije
T. +385 1 616-4019
E.  santonac@nsk.hr

Miro Grgić, dipl. ing., rukovoditelj Odsjeka Sigurnost
T. +385 1 616-4118
E.  mgrgic@nsk.hr

Igor Palašti, dipl. ing., rukovoditelj Odsjeka Održavanje
T. +385 1 616-4015
E. ipalasti@nsk.hr

ODJEL INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE

Marko Orešković, dipl. inf., rukovoditelj Odjela Informacijske tehnologije
T. +385 1 616-4117
E.  moreskovic@nsk.hr

Boris Rončević, dipl. inf., rukovoditelj Odsjeka IT infrastruktura
T. +385 1 616-4117
E.  broncevic@nsk.hr